نظام پرستاری قزوین خواستار بازنگری در ساعات کار موظفی پرستاران شددر متن این نامه که در اختیار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) قزوین قرار گرفته، آمده است:
همکاران گروه پرستاری و سایر کارکنان تیم درمانی در همه ایام و اوقات بدون هرگونه کم و کاستی در محل ارائه خدمات خود حضور پیدا کرده و در ایامی که سایر کارکنان دولت و کارکنان ستادی و اداری مراکز با تاخیر یا تعطیلی مواجه می شوند، این کارکنان درمانی صف و مراکز هستند که در بارش برف و کولاک و بحران‌های مختلف و یا مانند روزهای بعد شب قدر بدون تاخیر در محل کار خود حاضر شده و به ارایه خدمات به بیماران می‌پردازند.
در ادامه این نامه آمده است: نظر به درخواست مکرر همکاران خواهشمند است، دستور فرمایید موضوع حساب ساعت تاخیر رسمی اعلامی از استانداری برای همکاران درمانی به صورت اضافه کار و تاخیرهای احتمالی بویژه در بیمارستان های شهرستان های بوئین زهرا، تاکستان، آبیک و البرز منظور نشده و به صورت پاس اداری در نظر گرفته شود.
رونوشت این نامه برای معاون پرستاری وزارت بهداشت،رییس سازمان نظام پرستاری کشور و دبیر هیات امنای دانشگاه علوم پزشکی قزوین ارسال شده است.
به دلیل بارش سنگین برف و برودت هوا ادارات استان قزوین روزهای یکشنبه و دوشنبه با 2 ساعت تاخیر آغاز به کار کردند.
نظام پرستاری استان قزوین از سال 82 تاسیس شده و دارای 2 هزار پرستار در گروه های مختلف است که از15بیمارستان فعالیت می کنند.
7388*3013
خبرنگار:پریسا نوروزی**انتشار دهنده: رضا اولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید