معاون استانداری بوشهر:از وزارت نفت توقع بیشتری داریمبه گزارش ایرنا عبدالکریم گراوند در نخستین همایش ائتلاف مسوولیت‌های اجتماعی شرکت پالایش گاز فجر جم افزود:توسعه اقتصادی نباید باعث ویرانی حوزه فرهنگ و اجتماعی شود. وی یادآورشد:جم یکی از سالم‌ترین شهرستان‌های ایران در حوزه خانواده است و بهترین نمونه زندگی مهاجرنشین در ایران را داراست.
وی با بیان این که شهرستان جم تمامی ظرفیت‌ها در حوزه توسعه را دارد افزود: ظرفیت اجتماعی، اعتقادی و اقتصادی شهرستان جم طوری است که در مقابل همه آسیب‌ها مقاوم خواهد بود.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری بوشهر تصریح کرد:بوشهر یکی از استان‌های مهاجرپذیر کشور است که این مهاجرت روی محیط زیست و سیستم اجتماعی تاثیر دارد و مسوولیت در حوزه محیط زیست را بیشتر جلوه می‌دهد.
گرواند یادآورشد: در دولت‌ تدبیر و امید نگاه خیلی خوبی به حوزه اجتماعی وجود داشت و هم اکنون این نگاه مثبت به حوزه اجتماعی تسری پیدا خواهد کرد.
وی اضافه کرد:از خدمات فرهنگی دولت تدبیر و امید تشکیل شورای اجتماعی بود که جلسات آن در حضور مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.
وی یادآور شد: شورای کنونی شهر جم که نخبگان سیاسی در آن وجود دارند می‌توانند در تعامل با نفت و گاز سبب توسعه و پیشرفت شهرستان جم شوند.
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استانداری بوشهر گفت: دولت موانع رشد تولید نفت را برطرف نموده و امروز در برداشت نفت و گاز با قطر برابری هستیم.
7212/ 6045** خبرنگار: عبدالصمد شهریاری ** انتشار دهنده: اکبر اقبال مجردانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید