مزاحمت تلفنی 115 آران و بیدگل صفر شدعلیرضا راحتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: تعداد 9 هزار و 432 تماس تلفنی از ابتدای سال جاری تا کنون با فوریت های پزشکی آران و بیدگل برقرار شده که نزدیک به 650 تماس غیرمرتبط بود.
وی افزود: این موارد تنها 6 درصد از تماس های مردمی با فوریت های پزشکی را شامل می شود که بیشتر از سوی کودکان یا سالمندان صورت می گیرد اما مزاحمت های تلفنی 115 آران و بیدگل در حد صفر می باشد.
سرپرست مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آران و بیدگل بیان کرد: این آمار نشان دهنده سطح فرهنگ بسیار بالای مردم و نمونه بودن این شهرستان در کشور در زمینه مزاحمت های تلفنی می باشد که کار نیروهای امدادی را برای خدمت رسانی تسهیل کرده است.
او بیان کرد: میانگین کشوری زمان رسیدن نیروهای امدادی به محل حادثه های شهری و جاده ای به ترتیب هشت و 14 دقیقه است و میانگین در آران و بیدگل به ترتیب 6.4 و هفت دقیقه می باشد.
به گفته راحتی، چهار هزار و 148 ماموریت در مجموع طی 9 ماهه سال جاری توسط 2 پایگاه شهری و سه پایگاه جاده ای فوریت های پزشکی شهرستان آران و بیدگل انجام شده که سه هزار و 901 مورد شهری و 247 مورد جاده ای بود.
شهرستان آران و بیدگل با جمعیت بیش از 103 هزار نفر در فاصله 215 کیلومتری شمال اصفهان واقع است.
خبرنگار: حسین منصوری فر ** انتشار دهنده: محمد ملا حمزه زاده
7472/8123انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید