فرماندار ورامین: امداد رسانی به مسافران گرفتار در محور چرمشهر – حسن آباد ادامه داردمحمدرضا یوسفی روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بارش های شدید هفته جاری در استان تهران ، سبب گرفتار شدن تعدادی خودرو سبک و سنگین در محور سه راهی چرمشهر ورامین – حسن آباد شد که از همان ساعات نخست، امداد رسانی به این افراد انجام شد.
وی افزود: با وجود آن که این محور در حوزه استحفاظی شهرستان ورامین قرار ندارد ولی دستگاه های راه سازی، گریدر و لودر دستگاه های خدماتی شهرستان به این محور اعزام شد.
یوسفی تصریح کرد: بامداد امروز نیز استاندار تهران با حضور در این محور، بر نحوه فعالیت های امدادی و پاکسازی از برف نظارت مستقیم کرد و دستورات لازم برای تسریع بخشیدن به بازگشایی محور را صادر کرد.
وی گفت: با دستور استاندار تهران، بالگردهای جمعیت هلال احمر با حضور در منطقه نسبت به امداد رسانی ، توزیع اقلام خوراکی و پتو و جابجایی مسافران در راه مانده اقدام کردند.
فرماندار ورامین افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان ورامین نیز طی روزهای اخیر با حضور در این محور ، علاوه بر امداد رسانی به افراد و توزیع اقلام خوراکی ، تعدادی از افرادی که در این مسیر دچار بیماری شده بودند را به بیمارستان منتقل کردند.
وی اظهار کرد: به منظور تخلیه بار ترافیک ، محور سه راهی چرمشهر – حسن آباد مسدود شده و تا تخلیه کامل خودروها، اجازه ورود هیچ خودرویی به آن داده نمی شود.
محور سه راهی چرمشهر – حسن آباد از 20 کیلومتری جاده ورامین – چرمشهر منشعب شده و به موازات محور قم – گرمسار به اتوبان و جاده قدیم تهران – قم متصل می شود.
خبرنگار: سید حسن میری**انتشار: محمد آجورلو
تهرام/7254//1348انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید