شاخص های سلامت در دوران مسئولیت دکتر هاشمی پیشرفت کردمحمد خدابخشی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: وزیر بهداشت عملکرد بسیار خوبی داشته است و در دوران مسئولیت در وزارت بهداشت، پشتکار زیادی به خرج داده و به مناطق کمتر توسعه یافته توجه داشته است.
وی اضافه کرد: سابقه وزیر بهداشت در حوزه های تخصصی و کاری و همچنین افزایش تعداد پزشکان و پرستاران متخصص و کاهش نرخ مرگ و میر زنان باردار، از جمله مواردی است که نشان می دهد در همه شاخص های سلامت پیشرفت خوبی داشته ایم. همچنین وزیر بهداشت از نیروهایی با وجدان کاری استفاده کردند. تعامل خوبی با مجلس داشتند و به نقطه نسبتا خوبی نیز نظام سلامت را رساندند.
خدابخشی گفت: وزیر بهداشت در دوران مسئولیت در دولت یازدهم تعامل خوبی با مجلس داشت، نظام سلامت را در این دوره به نقطه خوبی رسانده است که می توان از این نظر احساس غرور و موفقیت داشت.
وی گفت: وزیر بهداشت نشان داد فردی توانمند است و همه ما وظیفه داریم کمک کنیم تا دکتر هاشمی رای اعتماد بالایی بیاورد تا با قدرت به کارش ادامه دهد، زیرا مردم هم از ما انتظار دارند مسئولانی که خوب خدمت کرده اند، خوب هم حمایت شوند.
این نماینده مجلس با اشاره به رأی اعتماد مجلس به وزرای پیشنهادی گفت: ارزیابی برنامه های وزرای پیشنهادی، ارزیابی تحقق برنامه ها، ارزیابی ویژگی های شخصیتی خود وزیر، ویژگی های علمی و سوابق کاری وزرا، شایسته سالاری، مسئولیت پذیری اجتماعی وزیر و تعامل وزیر با مجموعه تحت مدیریتش، از جمله ملاک های مجلس برای رای اعتماد خواهد بود.
خبرنگار: افشین شاعری ** انتشار : مریم برزآبادی
اجتمام 3063 ** 1418انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید