دبیرمنطقه ای صلیبب سرخ: تنوع و کیفیت محصولات صنایع نساجی هلال ایران بی نظیر استبه گزارش روز دوشنبه ایرنا، «خاویار کاسیانوس» ضمن اظهارخشنودی ازحضور درایران و بازدید ازکارخانه نساجی هلال، افزود: این کارخانه و محصولاتی که تولید می‌کند برای جمعیت هلال احمر ایران بسیارمفید است، چرا که درخطوط تولید و نمایشگاه دائمی این شرکت محصولات متنوع و با کیفیتی وجود دارد.
کاسیانوس اظهارکرد: امیدواریم در قالب تفاهم نامه جدید فی مابین جمعیت با منطقه آسیا و اقیانوسیه بتوانیم خرید محصولاتی نظیر کوله پشتی، کیف کمک‌های اولیه، چادر و کاپشن دولایه زمستانی از این شرکت را در دستور کار قرار دهیم.
این مدیرمنطقه ای در سفر دوروزه به کشورمان حمایت خود را از نائب رئیسی جمعیت هلال احمر ایران در منطقه آسیا اقیانوسیه اعلام کرد.

** کاهش قیمت محصولات صنایع نساجی هلال با هدف کسب سهم از بازار داخل
عضوهیات مدیره و قائم مقام مدیرعامل صنایع نساجی با تاکید بر اینکه کارخانه صنایع نساجی به عنوان یک ویژگی منحصربه فرد در بین جمعیت های صلیب سرخ وهلال احمرمنطقه است، اظهارکرد: این کارخانه در راستای اجرای ماموریت‌های جمعیت هلال احمر ایران برای تامین نیازهای مردم آسیب دیده در برابر حوادث و بلایای طبیعی تاسیس شد.
ابراهیم محمدی تهرانی افزود: این کارخانه علاوه بر تهیه ملزومات اولیه و ضروری نظیر انواع چادرهای گروهی و امدادی، پتو، ست خواب و انواع ظروف، تجهیزات امدادی نظیر کوله پشتی و لوازم انفرادی امدادگران را نیز تامین می کند.
وی تصریح کرد: صنایع نساجی هلال ایران به عنوان یک بنگاه اقتصادی تلاش خود را برای کاهش قیمت تمام شده محصولات از طریق افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌های سربار، استفاده بهینه از امکانات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کرده است.
تهرانی بیان داشت: این شرکت به منظور حضور پر رنگ و کسب سهم مناسب از بازار محصولات نساجی داخل کشور و همچنین کشورهای همسایه اقدام به کاهش قیمت های محصولات کرده و در این زمینه آمادگی تامین نیازمندی های جمعیت های کشورهای مختلف را دارد.
اجتمام*1724*3377
خبرنگار: سمانه زین العابدین * انتشار: حسین فتح الهیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید