برقراری 13 پرواز فوق العاده ویژه اربعین در فرودگاه ایلامعلی متانت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این پروازها در بازه زمانی 11 تا 23 آبان ماه راه اندازی خواهد شد.
وی افزود: این پروازها صبح و بعد از ظهر در این مدت برقرار است بطوریکه روزهای پنج شنبه و جمعه 11 و 12 آبان ماه پرواز این شرکت ساعت 7:25 دقیقه از تهران حرکت و ساعت 8:45 دقیقه وارد ایلام می شود و ساعت 9:30 نیز ایلام را به سمت تهران ترک خواهد کرد و روزهای شنبه و یکشنبه نیز بعد از ظهر ساعت 14:45 به ایلام وارد و ساعت 16:15 نیز به سمت تهران حرکت می کند.
مدیر فرودگاه شهدای ایلام از رایزنی با دیگر ایرلاین ها برای راه اندازی پرواز فوق العاده در ایام اربعین خبر داد و گفت: شرکت آسمان نیز بزودی برنامه خود را در این خصوص ارائه خواهد داد.
به گزارش ایرنا، به طور میانگین روزانه سه پرواز هوایی در مسیر رفت و برگشت تهران – ایلام انجام می شود.
وجود پایانه مسافری و تجاری در مرز بین المللی مهران و راه اندازی منطقه آزاد تجاری در این خروجی بین المللی در آینده نزدیک، ضرورت افزایش شمار پروازهای داخلی و برقراری پروازهای خارجی و به دنبال آن پایانه های مسافری در فرودگاه شهدای ایلام برای جا به جایی مسافران و حمل کالاها را دو چندان کرده است.
خبرنگار: فرهاد فرامرزی ** انتشار دهنده: حسن کهزادیان
3032/6119انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید